Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych, firmowych, eventów, bankietów i wesel

Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych i firmowych. Korzystając z naszych usług można zdecydować się na akompaniament grany na fortepianie, muzyczne trio lub kwintet. Jako kameralne trio gramy na fortepianie, kontrabasie i perkusji. W składzie pięcioosobowym prezentujemy dodatkowo brzmienia trąbki i wokal.

Muzyka jazzowa jako oprawa muzyczna przyjęcia weselnego to bardzo ciekawa propozycja. Taka oprawa muzyczna na wesele pozwala stworzyć wyjątkową atmosferę charakterystyczną dla klubów muzycznych z lat 20-tych i 30-tych ubiegłego stulecia. Jeśli więc ktoś marzy o muzycznej podróży w czasie i niezwykłym klimacie w trakcie imprezy weselnej to wybór naszej oferty jest idealny.

Naszym celem jest zaproponowanie alternatywy dla tradycyjnie granej na weselach muzyki biesiadnej i disco polo. Jazzowa oprawa muzyczna przyjęcia weselnego, a także innych imprez okolicznościowych pasuje doskonale do przyjęć utrzymanych w bardzo eleganckim, luksusowym wydaniu. Muzyka na żywo doskonale sprawdzi się także podczas przyjęć zaręczynowych, obiadów ślubnych, a także jako oprawa muzyczna imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, jubileusze, rocznice ślubów.

Każdego, kogo interesuje oprawa muzyczna na wesele lub rodzinną imprezę okolicznościową, zapraszamy do kontaktu. Szczegółowo omówimy repertuar, określimy zakres usług oraz odpowiemy na wszelkie pytania. W miarę możliwości postaramy się dostosować nasze usługi do indywidualnych oczekiwań organizatorów wydarzenia. Długość bloków muzycznych dopasowujemy do sytuacji, a także scenariusza imprezy. Zapewniamy również niezbędny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

Polecamy nasze usługi jako oprawa muzyczna eventów i imprez firmowych. Mamy duże doświadczenie w obsłudze tego typu wydarzeń. Ponieważ jazz nie jest bardzo popularnym gatunkiem muzyki w naszym kraju, to właśnie taka oprawa muzyczna bankietów i innych eventów może gości pozytywnie zaskoczyć, a wydarzenie na długo pozostanie w pamięci. Ekskluzywny event wymaga oprawy muzycznej na najwyższym poziomie i właśnie to możemy zagwarantować.

Oprawa muzyczna imprez firmowych i okolicznościowych to nasza specjalność dlatego zapraszamy do kontaktu.