Nauka gry na pianinie - Wrocław

Zapraszamy na lekcje nauki gry na pianinie i fortepianie. Oferujemy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, niezależnie od wieku. Pomagamy nauczyć się podstaw gry, a także doskonalić zdobyte umiejętności.

Nauka gry na pianinie lub fortepianie dla dzieci i młodzieży jest polecana między innymi ze względu na ćwiczenie koordynacji ruchowej, pamięci, słuchu, poczucia rytmu. Gra na instrumencie pozwala uczyć cierpliwości, opanowania, wytrwałości i dyscypliny. Ponadto lekcje gry na pianinie i fortepianie sprzyjają rozwijaniu umiejętności koncentracji. Uczestnicząc w zajęciach dzieci i młodzież rozwijają swoją wrażliwość na sztukę. I oczywiście nauka gry na fortepianie i pianinie to radosna i ekscytująca czynność. Opanowywanie kolejnych umiejętności daje mnóstwo satysfakcji, a obcowanie z muzyką na co dzień dostarcza dużo przyjemności.

Nauka gry na fortepianie i pianinie to również doskonała propozycja dla dorosłych, w tym seniorów. Gra na instrumencie redukuje stres, wprawia w dobry nastrój i odpręża. Nawet podstawowa umiejętność gry przydaje się w wielu sytuacjach. Wystarczy sobie wyobrazić, że potrafimy wzmocnić świąteczny nastrój dzięki rodzinnemu kolędowaniu przy akompaniamencie pianina lub samodzielnie zaakompaniować „Sto lat” w czasie imprezy okolicznościowej. Ponadto lekcje gry na pianinie są doskonałą okazją do ćwiczenia mózgu, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy chcą do później starości zachować sprawność umysłu. Nauka gry na pianinie i fortepianie może być szansą na odkrycie w sobie pasji do muzyki, na którą nie było czasu w młodości.

W ramach naszej oferty są też zajęcia umuzykalniające, które proponujemy przedszkolom, szkołom, domom kultury i innym ośrodkom związanym z nauką i kulturą. Organizowane przez nas spotkania z muzyką dostarczają mnóstwo emocji i przyjemności.

Zachęcamy więc do wzięcia udziału w zajęciach, które realizujemy w siedzibie naszej firmy, jak również w domach uczniów i różnych instytucjach na terenie miasta Wrocław i okolic.